KONTAKTY

Miss Papaver
tel: +420 720419818
info(a)misspapaver.cz

01. 11. 2021

SVATEBNÍ MOOD BOARD aneb když obrázek vydá za více než tisíc slov    Svatební mood board je vlastně taková "nástěnka" - kolekce všeho kolem vaší plánované svatby, poskládaná z fotografií, které do vašeho konceptu zapadají. Ideálním nástrojem pro toto je Pinterest.  
    Můžete si tak lépe udělat představu o tom, v jakém duchu celá svatba bude nebo do jaké barevné škály bude laděná. Výsledek můžete sdílet jak s kamarádkami, které vám s plánováním pomáhají, tak i se svatebním salonem/studiem/provozovatelem zázemí, kde budete mít hostinu, aby vám pak lépe mohli vyjít vstříc s výzdobou, výběrem šatů, šperků, dortem, svatební tabulí... I vám nevěstám bude k užitku, můžete tak objevit zajímavé nápady na doplňky, výzdobu, pomůže vám s rozhodováním v kombinaci barev a materiálů a skládání takovéto své kolekce je navíc i skvělá oddechová záležitost, od které se nebudete chtít odtrhnout ;) 
    A tak už skoro ke každému ze svatebních oznámení zde můžete najít i stejně laděný mood board, který vám může pomoci se sestavěním toho vašeho.