Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Miss Papaver


O čem Miss Papaver je?

Je o papírových drobnostech. Pro radost sobě, druhým, pro potěchu oka i ducha. Pro všechny milovníky těch papírových titěrností, které nám zlepšují náladu, se kterými si vyhrajeme a třeba i tvoříme další příběhy.
Miss Papaver je také spjatá se svatbami, kdy je svatební oznámení tím prvním důležitým veřejným sdělením, že ona a on budou svoji.

Kdo je Miss Papaver?
Jmenuji se Michaela. Od malička kreslím a maluji, mám to v genech :) Vystudovala jsem střední výtvarnou školu a mnoho let jsem se živila předtiskovou přípravou a grafikou. A jednou přišlo rozhodnutí dělat už jen to, co mne opravdu baví, do čeho ráda dám srdce a energii. A tak se má tvůrčí práce stala i hlavním prvkem mých výrobků. Žiji a tvořím v krásném jihočeském městě Písek s nádhernou přírodou kolem, která je mi také nekonečnou inspirací. 

A proč Miss Papaver?
Miss Papaver je taková maková panenka ... slečna Vlčí mák :) Vlčí mák, latinsky Papaver rhoeas, je mou nejoblíbenější květinou - utržený ve váze nevydrží. Krásu vlčího máku je třeba si užít "tady a teď" - jen tam, kde a kdy se zrovna rozhodne vykvést. Zkrátka, nemohlo to být jinak :)